Versterking van de feestcommissie
Die mensgerichte blik neemt Auke niet alleen mee in zijn opdrachten. Ook binnen Parell vindt hij het belangrijk om voor collega’s iets te betekenen als lid van de feestcommissie.
De commissie zocht versterking en Auke bood zich aan. Hij zat bij eerdere organisaties ook in de feestcommissie en had daardoor genoeg ideeën om mee te denken.
Zijn eerste event was een gezinsuitje naar Toverland. Daarna werd hij initiatiefnemer van het kerstevent, inclusief partner en overnachting.
Het fijne aan de feestcommissie vindt Auke dat je niet iedere keer alles hoeft te organiseren. De ene keer werk je een heel programma uit en de andere keer ben je gewoon collega en gast. Er is ruimte voor ieders situatie: wie wanneer tijd heeft, en hoe iedereen zit met partner en kinderen tijdens de dag zelf. “Het leukste is bij Parell eigenlijk dat de insteek is: kom met een plan!”




